Rekuperatory spiralne

Nowoczesne metody ogrzewania to temat, którym interesuje się wielu inwestorów, nie tylko ze względu na oszczędności, jakie można poczynić w domowym budżecie, ale także z uwagi na aspekt ekologiczny. Rekuperatory spiralne są coraz szerzej stosowanym rozwiązaniem, które sprawdza się w każdym budynku. Pozwalają na odzyskaniee ciepła i wykorzystanie go do ogrzewania.

Instalacja rekuperatorów Katowice opiera się na wentylacji mechanicznej, która coraz częściej projektowana jest nawet w domach jednorodzinnych. Skuteczność tego systemu zapewnia przede wszystkim rekuperator, czyli urządzenie odpowiadające za efektywne odzyskiwanie ciepła, które następnie przekazywane jest do pomieszczeń.

Rekuperatory spiralne Katowice, oferowane przez KARINOwent cechuje najwyższa wydajność, będąca wynikiem zastosowania opatentowanego wymiennika spiralnego krzyżowo-przeciwprądowego z radiatorem. Urządzenia mają także kompaktowe wymiary, co sprawia, że sprawdzą się nawet w niewielkich pomieszczeniach.

Aby odpowiednio dostosować parametry sprzętu do wymagań konkretnego obiektu, produkcja rekuperatorów spiralnych w KARINOwent odbywa się na podstawie opisu, przygotowanego wcześniej przez techników. Dzięki temu klient zyskuje rozwiązanie optymalne, dopasowane do jego potrzeb oraz parametrów budynku.

Sprzedaż rekuperatorów Katowice odbywa się w sieci partnerskiej producenta, dzięki czemu klienci z różnych części kraju mają dostęp do urządzeń najwyższej klasy. Technicy zajmują się także montażem sprzętu oraz jego późniejszą konserwacją i serwisowaniem. W standardowej ofercie znajdują się 4 modele rekuperatorów, a centrale mogą być przygotowane w orientacji pionowej, poziomej, prawej oraz lewej – zgodnie ze specyfikacją techniczną obiektu.

Rekuperacja stała się dziś alternatywą dla tradycyjnego ogrzewania. Względy ekologiczne oraz realne oszczędności, jakie można uzyskać, zachęcają inwestorów do korzystania z tego rozwiązania. Warto podkreślić, że skuteczna instalacja rekuperacji opiera się przede wszystkim na wysokiej jakości sprzęcie, dostosowanym do parametrów konkretnego obiektu.

Udostępnij: