Czy trumny nadają się do wielorazowego użytku?

Wybierając trumnę kremacyjną Warszawa warto zastanowić się czy nie wziąć pod uwagę trumny wielorazowego użytku dla bliskiej osoby, prawdopodobnie nie chcesz brać pod uwagę możliwości, że mogła być użyta przez kogoś innego. W końcu dla wielu osób trumna reprezentuje miejsce ich ostatecznego spoczynku.

Ponowne użycie trumny kremacyjne Warszawa jest bardzo rzadkie i odbywa się tylko za zgodą rodziny zmarłego. Rzeczywista wewnętrzna podszewka, która utrzymuje ciało, nigdy nie jest ponownie używana. Czasami jednak możliwe jest ponowne użycie zewnętrznej trumny, wypożyczonej trumny lub pokrywy trumny, ponieważ są one używane podczas pogrzebów, a nie do pochówków

Wynajem trumien co musisz wiedzieć?

  • Wypożyczane trumny kremacyjnej to wysokiej jakości trumny, które można wypożyczyć na pogrzeb lub oglądanie. Wynajmowana trumna ma ładne wykończenie zewnętrzne, ale jest pusta w środku. Noga wypożyczonej trumny otwiera się, a do środka można wsunąć prostą trumnę z wewnętrzną wyściółką.
  • Wypożyczone trumny pozwalają rodzinie zmarłego na posiadanie ładnej trumny kremacyjnej Warszawa na pogrzeb po obniżonej cenie. Są one następnie usuwane przed pogrzebem lub kremacją i mogą być ponownie wykorzystane do kolejnych pogrzebów.
  • Wypożyczone trumny mogą być ponownie użyte, ponieważ wypożyczona trumna nie styka się z żadną częścią zmarłego. Jeśli wyściółka prostej, wewnętrznej trumny ulegnie awarii i jakakolwiek część trumny do kremacji do wypożyczenia zetknie się z ciałem zmarłego, wówczas ta część trumny do wypożyczenia musi zostać zutylizowana i wymieniona.

Udostępnij: